KONST / Litografier / Färglitografi 15143208

nr 1514 3208

Carl Magnus

(f. 1943)

Carl Magnus (f. 1943), Signerad, numrerad 19/60, daterad 1981. Färglitografi, bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 83x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 9 januari 2023
kl 18:39:53